relaxcave

Termoakupresúrne lôžko V3

Lôžko V3 v sebe kombinuje nasledujúce alternatívne lekárske praktiky:

1. Chiropraktika

Chiropraxie je metóda liečenia, ktorá je veľmi známa a praktikovaná predovšetkým v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o metódu uvoľňovania spinálnych nervov prostredníctvom ručného narovnávania chrbtice.

Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že vo veľa prípadoch bolesti a ochorenia pochádzajú od chrbtice, kde dochádza k priškripnutiu nervového koreňa.

Vďaka tomuto princípu V3 lôžko upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne uvoľňuje tlak na miechové nervy, odstraňuje bolesti a iné zdravotné problémy.

2. Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu späť do prirodzenej polohy. Masírovanie tiež preťahuje chrbticu tak, aby sa uvoľnil tlak na medzistavcové platničky, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, kade vedie miechový kanál. Ako starneme, naša chrbtica tuhne, a u niektorých z nás môže dôjsť k oslabeniu a následnému vychýleniu platničky. Pravidelné masírovanie oblasti chrbtice, ktorá je prvá časť masážneho programu, pomáha predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbta.

3. Moxovanie (termopunktúra)

Moxovaním sa v tradičnej čínskej medicíne označuje riadené ohrievanie akupresúrnych bodov pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela. Ohrievaním určitých bodov prostredníctvom moxovania sa tiež povzbudzuje imunitný systém.

4. Akupresúra

Akupresúrou sa v tradičnej čínskej medicíne označuje stimulácia akupresúrnych bodov pomocou tlaku. Stimulácia prináša uvoľnenie , lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela.

5. Jadeit

Polodrahokam Jadeit je v tradičnej čínskej medicíne považovaný za kameň s liečebnými vlastnosťami. Pomocou jadeitu sa stimuluje Qi teda životná energia v ľudskom tele. Projektory v masážnom lôžku sú vyrobené z jadeitového kameňa, ktorý je tiež veľmi cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

6. Tepelná terapia

Celá plocha lôžka je vyhrievaná infračerveným teplom, ktoré má pozitívne účinky na celý organizmus, protizápalový a detoxikačný účinok, zlepšenie prekrvenia organizmu.

FAQ

Ako prebieha procedúra?

Procedúra prebieha tak, že si ľahnete na lôžko a to Vám bude nahrievať chrbticu a uvoľnovať svaly

Ako často sa odporúča chodiť na procedúru?

Odporúča sa chodiť dva až trikrát do týždňa

Ako dlho trvá procedúra?

Dĺžka procedúry závisí od vybraného programu

Aká je cena za procedúru?

Cena za jednu procedúru je 19.90€

Čo potrebujem na procedúru?

Na procedúru si nepotrebujete priniesť nič